CENNIK

Podane ceny są cenami netto
Ceny są uzależnione od wielkości samochodu i zakresu usług.

Autodetailing

To zaawansowana kosmetyka samochodowa, która ma na celu utrzymać lub przywrócić idealny wygląd samochodu z zastosowaniem zawansowanych środków i narzędzi pielęgnacyjnych, ze szczególną dbałością o wszystkie detale. Zastosowane środki mogą zabezpieczać różne obszary samochodu (lakier, chromy, tapicerkę, elementy gumowe). Procesom detailingu można poddawać zarówno auta nowe jak i używane, klasyki i youngtimery. Zadbane, lśniące auto świadczy o jego właścicielu i jego pasji do motoryzacji.

News

Z przyjemnością informujemy, że od dziś jestesmy autoryzowanym studiem oferujacym zabezpieczenie powłokami Opti Coat.

O nas

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kosmetyki samochodowej. Samochodami zajmujemy się już bardzo długo i wiemy, że dbanie o ukochany pojazd to nie tylko pobyt w myjni od czasu do czasu.
W naszej pracy używamy najwyższej jakości środków do korekty lakieru, kosmetyków do zabezpieczenia lakieru a także wnętrza.
Samochód oddany w ręce naszych wykwalifikowanych pracowników przechodzi kompleksową kosmetykę na bardzo wysokim poziomie.
Oferujemy państwu także usuwanie wgnieceń bez lakierowania.
Poważne uszkodzenia,których nie jesteśmy w stanie wyeliminować w procesie detailingowym, możemy usunąć w procesie lakierowania,gdyż posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Oferta
 • Load Ajax Content
 • Realizacje
  Seat Leon Cupra
  Volvo V40
  Volvo S60
  BMW M3
  VOLVO S40
  AUDI A6
  BMW 5
  Mercedes S
  Mercedes C 220
  BMW 530 GT
  Ford Focus ST
  Renault Kangoo
  BMW 6
  Volvo Truck
  VW T5
  Ford Mondeo
  Skoda Superb
  Toyota RAV 4
  Kontakt
  ul. Bialska 96
  43-512, Bestwina
  tel. +48 660 430 931
  tel. +48 32 494 66 66
  kontakt@auto-detailing24.pl
  Imię i Nazwisko:
  Telefon:
  Email:
  Temat:
  Wiadomość: